O firmie

ZOBACZ CO NAS WYRÓŻNIA I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG.

*20 LAT DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI KUCHNI NA ZAMÓWIENIE.

Podczas 20 lat obecności na rynku udało nam się osiągnąć coś więcej niż ogromne doświadczenie i stabilną pozycję. Zdobyliśmy zaufanie Klientów. To właśnie Oni są w firmie Tomex Kuchnie najważniejsi – bowiem polecają nas innym, a także wracają po latach.

*WYSOKA JAKOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH.

Przede wszystkim najwyższa jakość materiałów. To właśnie ona jest gwarancją, że kuchnia będzie służyła Państwu przez lata. Solidnie wykonane meble zamienią Państwa pomieszczenie w miejsce idealne do przyrządzania posiłków oraz spotkań całej rodziny.

*KUCHNIA DOPASOWANA DO POTRZEB UŻYTKOWNIKÓW.

Doskonale wiemy, że każdy Klient Tomex Kuchnie potrzebuje innego, wyjątkowego rozwiązania. Również zapewniamy je Państwu. Zadaniem naszego projektanta będzie stworzenie kuchni idealnie dopasowanej do potrzeb Waszej rodziny. Wszystko będzie w niej rozmieszczone intuicyjnie i pod ręką.

*KOLORY I WZORY, KTÓRE KOCHASZ.

Każda stworzona przez nas kuchnia odznacza się indywidualnym wyglądem. Rozpoczynając etap projektowania zaprezentujemy Państwu bogatą ofertę modnych wzorów oraz kolorów. Dzięki niej wybiorą Państwo szczegóły oddające Wasz styl oraz charakter domu.

*KREATYWNY PROJEKT STWORZONY Z PASJĄ.

Na podstawie otrzymanych wskazówek oraz pomiarów dokonanych w Państwa domu, przygotujemy oryginalny projekt Waszej nowej kuchni. Co ważne, będziecie mogli go modyfikować dowolną ilość razy, aż do czasu gdy wspólnie osiągniemy perfekcję. Możecie Państwo być pewni, że w profesjonalnie zaprojektowanej kuchni będziecie czuli się komfortowo przez wiele lat użytkowania, a gotowanie będzie czystą przyjemnością.

*GOTOWA KUCHNIA ZMONTOWANA PRZEZ DOŚWIADCZONĄ EKIPĘ.

Po zatwierdzeniu projektu rozpoczniemy produkcję poszczególnych elementów, a gdy te będą gotowe, w Państwa domu pojawi się ekipa montażowa. Gdy ekipa Tomex Kuchnie opuści dom, pozostanie Państwu poukładać naczynia i przyrządzić coś na rodzinny posiłek.

Oddając aranżację mebli w ręce specjalistów otrzymujecie Państwo oryginalne meble z charakterem oraz gwarantowaną satysfakcję z wykonania każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, pozwalającej kompleksowo umeblować z duszą całe Państwa wnętrze.